Dámské maxišaty s límečkem pruhované ,,červený mušelín´´- český výrobek - Sophia Bohemia

Novinka

Dámské šaty s límečkem a v "V" límečkem, který je pojištěn háčkem proti otvírání. Šaty mají rovný střih, v bočních švech jsou všité váčkové kapsy, na zádech je odšitý sklad, který umožňuje, aby šaty byly dostatečně volné pro pohyb. Rukávy sahají k lokti a jsou zakončeny manžetou. Při spodním okraji šatů jsou rozparky v bočních švech. Šaty červeno-bíle pruhované a jsou vyrobeny z dvouvrstvé gázoviny, mušelínu, která je velmi příjemná na dotek a skvěle saje pot. Nemusí se žehlit. Modelka měří 176 cm a má na sobě velikost 38. Termín dodání tři týdny.

Zvolte si variantu:

2 195,00 Kč
Please select variants first

Detaily

Materiál                                                                                 100% Bavlna

Čtyři základní pilíře značky SOPHIA BOHEMIA

Sebejistá ženskost je ústředním tématem kolekcí značky Sophia Bohemia. Abychom mohli moderní ženy zahrnout výjimečnými věcmi, musíme se sami výjimečnými stát. Proto si zakládáme na následujících čtyřech pilířích.

Česká značka s dlouhou historií

Ženy, které oplývají osobitým kouzlem, oblékáme již od roku 1992. Díky tomu se můžeme pochlubit zkušenostmi, které nám umožňují vytvářet nadčasové kolekce inspirované životem ženy, která svůj osobitý styl projevuje tak přirozeně, až je to fascinující.

Rodinná firma ctící tradice

Sophia Bohemia je rodinným klenotem a váženým dědictvím, které se předává z generace na generaci. Přirovnat ji můžeme k surovému krystalu, který se až s dlouhými léty tvrdé dřiny stal nablýskaným diamantem, jímž se chce ozdobit nejedna žena.

Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů

K výrobě trendy kolekcí nepoužíváme pouze vysoce kvalitní materiály a exkluzivní tisky, ale také jedinečné střihy, zvýrazňující ženskou postavu bez zbytečných provokací, avšak s nezbytným zaměřením na detail.

Veškerá práce Sophia Bohemia vychází z inspirace, vášně a lásky k módě

Snažíme se, aby naše zákaznice tuto lásku ve všech modelech viděly, cítily ji na vlastní kůži a aby se, stejně jako celý náš tým, do značky Sophia Bohemia zamilovaly.