Dámské šaty s kapsami - český výrobek Sophia Bohemia

Novinka

Dámské šedé šaty s "V" výstřihem, který je vytvořen zkříženými légami, z nichž jedna sahá až k dělícímu pruhu v oblasti nad pasem. Do tohoto pruhu je středem předního i zadního dílu vřasena sukně s váčkovými kapsami v bočních švech. Šaty mají spadené rukávy, které jsou začištěné gumičkou. Jsou vyrobeny z elastického bambusového úpletu, který je lesklý, velmi jemný, příjemný na dotek a prodyšný. Má úžasné antibakteriální, termoregulační a jiné vlastnosti. Modelka měří 176 cm a má velikost 36. 

Zvolte si variantu:

1 890,00 Kč
Please select variants first

Detaily

Fit                                                         Casual  / Krátký rukáv / Krátké

Materiál                                                       95% viskóza / 5% elastan


Čtyři základní pilíře značky SOPHIA BOHEMIA

Sebejistá ženskost je ústředním tématem kolekcí značky Sophia Bohemia. Abychom mohli moderní ženy zahrnout výjimečnými věcmi, musíme se sami výjimečnými stát. Proto si zakládáme na následujících čtyřech pilířích.

Česká značka s dlouhou historií

Ženy, které oplývají osobitým kouzlem, oblékáme již od roku 1992. Díky tomu se můžeme pochlubit zkušenostmi, které nám umožňují vytvářet nadčasové kolekce inspirované životem ženy, která svůj osobitý styl projevuje tak přirozeně, až je to fascinující.

Rodinná firma ctící tradice

Sophia Bohemia je rodinným klenotem a váženým dědictvím, které se předává z generace na generaci. Přirovnat ji můžeme k surovému krystalu, který se až s dlouhými léty tvrdé dřiny stal nablýskaným diamantem, jímž se chce ozdobit nejedna žena.

Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů

K výrobě trendy kolekcí nepoužíváme pouze vysoce kvalitní materiály a exkluzivní tisky, ale také jedinečné střihy, zvýrazňující ženskou postavu bez zbytečných provokací, avšak s nezbytným zaměřením na detail.

Veškerá práce Sophia Bohemia vychází z inspirace, vášně a lásky k módě

Snažíme se, aby naše zákaznice tuto lásku ve všech modelech viděly, cítily ji na vlastní kůži a aby se, stejně jako celý náš tým, do značky Sophia Bohemia zamilovaly.