Dámské šaty áčkové modro/šedá volná - český výrobek Sophia Bohemia

Novinka

Dámské áčkové šaty v modro/šedé barvě s légami, které lemují výstřih do "V" a jsou ozdobeny asymetrickým detailem. Šaty mají sedlo na zadním díle, pod sedlem je odšitý sklad, který podporuje áčkový tvar šatů. Stejně tak tento sklad najdete i pod křížením lég na předním díle. V bočních švech jsou všité kapsy. Vyrobeny z Tencelu, jehož úžasné vlastnosti uvádíme v podrobném popisu. Modelka měří 176 cm a má velikost 38. Termín dodání 9/11 dní.

Zvolte si variantu:

2 395,00 Kč
Please select variants first

Detaily

Fit                                                                         Krátký rukáv / krátké

Materiál                                                                                  100% tencel

Čtyři základní pilíře značky SOPHIA BOHEMIA

Sebejistá ženskost je ústředním tématem kolekcí značky Sophia Bohemia. Abychom mohli moderní ženy zahrnout výjimečnými věcmi, musíme se sami výjimečnými stát. Proto si zakládáme na následujících čtyřech pilířích.

Česká značka s dlouhou historií

Ženy, které oplývají osobitým kouzlem, oblékáme již od roku 1992. Díky tomu se můžeme pochlubit zkušenostmi, které nám umožňují vytvářet nadčasové kolekce inspirované životem ženy, která svůj osobitý styl projevuje tak přirozeně, až je to fascinující.

Rodinná firma ctící tradice

Sophia Bohemia je rodinným klenotem a váženým dědictvím, které se předává z generace na generaci. Přirovnat ji můžeme k surovému krystalu, který se až s dlouhými léty tvrdé dřiny stal nablýskaným diamantem, jímž se chce ozdobit nejedna žena.

Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů

K výrobě trendy kolekcí nepoužíváme pouze vysoce kvalitní materiály a exkluzivní tisky, ale také jedinečné střihy, zvýrazňující ženskou postavu bez zbytečných provokací, avšak s nezbytným zaměřením na detail.

Veškerá práce Sophia Bohemia vychází z inspirace, vášně a lásky k módě

Snažíme se, aby naše zákaznice tuto lásku ve všech modelech viděly, cítily ji na vlastní kůži a aby se, stejně jako celý náš tým, do značky Sophia Bohemia zamilovaly.