Dámské šaty košilové modré - český výrobek Sophia Bohemia

Novinka

Dámské košilové šaty v modré barvě s asymetrickým zapínáním na kovové knoflíky. Šaty mají sedlo na předním i zadním díle, prsní záševky a délku rukávů zakončenou manžetou s detailem našitých kovových knoflíků, V bočních švech jsou všité kapsy. Šaty jsou doplněny vázačkou. Vyrobeny z Tencelu, jehož úžasné vlastnosti uvádíme v podrobném popisu. Velkou výhodou těchto šatů je, že se dají vynést jako lehký jarní kabátek ke kalhotám, džínům či legínám. Modelka měří 176 cm a má velikost 38 Termín dodání 9/11 dní. .

Zvolte si variantu:

2 595,00 Kč
Please select variants first

Detaily

Fit                                                            Casual / Krátký rukáv / Krátké

Materiál                                                                                    100% Tencel


Čtyři základní pilíře značky SOPHIA BOHEMIA

Sebejistá ženskost je ústředním tématem kolekcí značky Sophia Bohemia. Abychom mohli moderní ženy zahrnout výjimečnými věcmi, musíme se sami výjimečnými stát. Proto si zakládáme na následujících čtyřech pilířích.

Česká značka s dlouhou historií

Ženy, které oplývají osobitým kouzlem, oblékáme již od roku 1992. Díky tomu se můžeme pochlubit zkušenostmi, které nám umožňují vytvářet nadčasové kolekce inspirované životem ženy, která svůj osobitý styl projevuje tak přirozeně, až je to fascinující.

Rodinná firma ctící tradice

Sophia Bohemia je rodinným klenotem a váženým dědictvím, které se předává z generace na generaci. Přirovnat ji můžeme k surovému krystalu, který se až s dlouhými léty tvrdé dřiny stal nablýskaným diamantem, jímž se chce ozdobit nejedna žena.

Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů

K výrobě trendy kolekcí nepoužíváme pouze vysoce kvalitní materiály a exkluzivní tisky, ale také jedinečné střihy, zvýrazňující ženskou postavu bez zbytečných provokací, avšak s nezbytným zaměřením na detail.

Veškerá práce Sophia Bohemia vychází z inspirace, vášně a lásky k módě

Snažíme se, aby naše zákaznice tuto lásku ve všech modelech viděly, cítily ji na vlastní kůži a aby se, stejně jako celý náš tým, do značky Sophia Bohemia zamilovaly.