Nabízené značky

Co nabízíme?

Oděvy německých značek Toni Fashion, Erfo, GOLLEHAUG jsou ležérní, pohodlné, osobité a elegantní, jsou navrženy pro každodenní život, do práce, společnosti i pro volný čas. Jsou určeny pro moderní klientky, které hledají svůj originální trendy street styl a dbají na kvalitu materiálů. Produktové módní řady jsou zaměřeny na ženy různých věkových skupin, ale především 30-60 plus. Německý kalhotový specialista Toni Fashion zaručuje, že kalhoty perfektně padnou na postavu (pružné v pase), velmi kvalitní krejčovské vypracování a materiálové novinky. Barevnost pletáže i triček je navržena tak, aby vhodně doplňovala kolekci kalhot. Jarní i zimní bundy značky Isabell jsou zhotoveny z módních techno-materiálů s voděodolnou membránou. Sortiment tvoří: kalhoty denimové i klasické, kalhoty 3/4 i 7/8 délky, halenky, topy, trička, jarní i zimní bundy, šály, šátky.

GOLLEHAUG

Německý specialista na výrobu úpletů vás překvapí jejich jemností na omak. Používá pouze nejkvalitnější vlákna z MODALU, viskózového hedvábí nebo TENCELu. Tyto úplety bývají často v kvalitě wellness (napuštěné jojobovým olejem a ingrediencí z aloe vera). Hýčkejte svoji kůži, je to náš největší orgán.

TONI Fashion

Německá značka s dlouhou tradicí TONI Fashion nabízí na poli dámské módy vysoce kvalitní oděvy (s důrazem na detail) pro ženy 30+. Kalhotový specialista se zaměřuje na jemné strečové materiály, které dokonale tvarují postavu, ale kladou důraz i na pohodlí! Různé střihy jsou zárukou, že se najdou padnoucí kalhoty pro každou postavu i pro každou příležitost. Produktové módní řady jsou převážně ve velikostech 34 až 46. V kolekci 50+ jsou kalhoty s větším objemem v pase a vyšší v sedu. Módní rifle mají naopak pas i sed menší a snížený. TONI zpracovává kvalitní BIO-bavlnu, která v kombinaci s elastickým vláknem zaručí maximální komfort při nošení.