O NÁS

Milé zákaznice a zákazníci,
jsme malá rodinná firma, která na českém trhu módy působí již od roku 1996. Do této branže nás sourozence, Gabrielu a Karla Daňkovi, vtáhla naše máma, a my pokračujeme v její práci.
Nejvyšší důraz nadále klademe na kvalitu materiálů a maximálně udržitelnou módu, která se nevyznačuje výstřelky, ale dokonale zpracovanými střihy a materiály druhé a třetí generace tj..len, bavlna, vlna, modal, lyocell nebo cupro.
Naším hlavním sortimentem jsou dokonale padnoucí německé kalhoty TONI Fashion, které nabízíme v několika střihových formách a mnoha barevných variantách.
Všeobecně se zabýváme limitovanými kolekcemi se smyslem pro detail. Našim hlavním dodavatelem jsou německé značky TONI Fashion, GOLLEHAUG, ERFO, MODEE. Do každé kolekce se snažíme začlenit kvalitní a originální české výrobky které naše firma v počátcích své činosti preferovala, ale bohužel v poslední době českých firem je velmi málo.
Našim krédem nadále zůstává vysoká kvalita výrobků a spousta našich zákaznic, které jsou s námi od počátku nebo delší dobu by Vám to jistě potvrdila.