Dámské šaty ORIENTIQUE - Essentials godetový střih - nežehlící /krešované aqua

Novinka

Orientique se specializuje na přírodní tkaniny. Jejich filozofie "od rostlin k oděvu" znamená, že bavlna, len a umělé hedvábí používané ve všech oděvech byly pečlivě vybrány.  Šaty jsou vyrobeny ze 100% viskózy (přírodního hedvábí) a splňují tak veškeré dnešní požadavky na udržitelnost a návrat k přírodním materiálům.  

Godetové šaty:

Co si pod tím pojmem představit? Godetové šaty se vyznačují šikmým střihem. Šijí se většinou z dílů. Takto položená látka přitom nepřidává na objemu a dokonale se přizpůsobí tělu. Přilne tam, kde potřebujete, aniž by zdůraznila případné nedokonalosti, a na spodním okraji od něj zase přirozeně odskočí a při pohybu se nádherně rozvlní. Godetové šaty jsou nejen úžasně sexy, ale navíc zeštíhlují a lichotí každé postavě. 

Zvolte si variantu:

3 690,00 Kč

POPIS

Orientique je přední australská oděvní firma, založená v roce 1976, je módní značkou se synonymem pro exkluzivní umělecké potisky, krásné přírodní látky a dobrou kvalitu.

Orientique se pyšní svým osobitým vzhledem a tvary navrženými pro ženy nad 35 let.
Orientique se specializuje na přírodní tkaniny. Jejich filozofie "od rostlin k oděvu" znamená, že bavlna, len a umělé hedvábí používané ve všech oděvech byly pečlivě vybrány. 

Délka celkem                                                  122 cm u velikosti 40,


Materiál                                                            100%viskóza


Šetrné praní na 30° C / Nebělit / Nesušit v sušičce / Žehlit s maximální teplotou 110 °C (pozor při žehlení s párou) / Nečistit chemicky