Pánská polokošile CityZen Basic - Červená

Červená - silná, mocná a energická barva. Ve spojení s límečkem dodá na sebevědomí a krátké rukávy s regular střihem zase pohodu a klid.

Vyrobené u nás v České a Slovenské republice.

 • Unikátní technologie CityZen® pro odolnost vůči propocení i ušpinění, tekutiny po povrchu volně stečou

Model má výšku 189 cm a velikost M

Zvolte si variantu:

1 690,00 Kč

Popis

 • Polokošile jsou 100% recyklovatelné a nevozíme je přes půl planety.
 • Používáme tu nejlepší bavlnu dostupnou na trhu.

 • Díky 95 % bavlny rychle schne, brzdí tak množení bakterií.

 • Špína se na košili neudrží, tekutiny beze stopy stečou.

 • Nebude na vás vidět pot.

Zajistí vám příjemný pocit po celý den - polokošile šijeme z té nejkvalitnější bavlny, která je na trhu dostupná, s příměsí 5 % Elastanu. Ten zaručí dokonalou pružnost. Materiál je prodyšný, příjemný na omak a kromě toho má zcela unikátní vlastnosti:

 • Pot na polokošili není vidět. Na našich bavlněných polokošilích se nedočkáte propocených skvrn. Materiál pot vsákne, ale nepropustí do lícu. Rozprostře ho v rubu do velké plochy, která pak rychleji schne a tolik nestudí.
 • Odpuzuje tekutiny a odolá špíně. Polokošile je zvnějšku hydrofobní, tedy nevsákne žádné tekutiny. Ty po povrchu jednoduše stečou. Stejně tak na polokošili neulpí žádná špína a pokud, jednoduše ji setřete vlhkým hadříkem nebo sklepnete.

Určitě se také nemusíte bát, že byste se cítili jako v pláštěnce. Oblečení CityZenⓇ dýchá jako jiné bavlněné oblečení a díky unikátní úpravě CityZen je dokonce ještě příjemnější na tělo. 

Ano, opravdu se vyrábí v Česku a na Slovensku a to doslova od první nitky. Nechceme vozit kontejnery levného, leckdy i nekvalitního oblečení z Asie. Naše oblečení je ušité s respektem, v Česku, za české platy, zlatými českými ručičkami.

Bavlnu dovážíme ve formě příze. Z ní vyrábíme pleteninu, tu barvíme a technologií CityZenⓇ jí dodáváme unikátní vlastnosti. Pak přichází na řadu stříhání, šití.

Vlastnosti

Materiál -                                                 95% Prémiová bavlna %5 Elastan   

Kvalita bavlny je pro nás zásadní, jejímu výběru věnujeme nemalé úsilí. Používáme prémiovou bavlnu z Řecka, USA a Egypta. Díky tomu oblečení CityZen skvěle drží tvar i barvu, nežmolkuje se, je příjemné na dotek a vhodné i pro velmi citlivou pokožku.                                    

O ceně -

''Oblečení je vyrobené v České republice, ne v Asii, kde jsou výrazně nižší mzdové náklady. ;-) Je z prémiové bavlny a hlavně má unikátní vlastnosti, které žádné jiné oblečení na světě nemá.''

- Pavel Hrstka (Ředitel CITYZEN)


Údržba -

Úprava CityZen® bude fungovat i po několika desítkách vyprání. Že technologie CityZen® funguje nám potvrdili i odborníci z Technické univerzity v Liberci a tisíce spokojených zákazníků.

Ani po vyprání materiál své unikátní vlastnosti neztrácí. Nepotřebuje zvláštní péči, jen je potřeba dodržovat pár pravidel:

 • Prát na 30 °C,
 • nepoužívat prášky na bílé prádlo ani aviváž
 • nesušit v sušičce
 • žehlit po rubu do 150 °C. Aktivujete tím úpravu CityZenⓇ a prodloužíte životnost jeho mimořádných vlastností