Pánská polokošile CityZen - Bílá

Bílá je u polokošil klasika - právě touhle barvou to na tenisových kurtech před 100 lety začalo. A na své eleganci nic neztratila. V kombinaci s modrými prvky v ní budete vypadat svěže celý den. V práci, na cestách i na golfu.

Vyrobené u nás v České a Slovenské republice.

  • Unikátní technologie CityZen® pro odolnost vůči propocení i ušpinění, tekutiny po povrchu volně stečou

Model má výšku 189 cm a velikost M

Zvolte si variantu:

1 790,00 Kč

Popis

  • Polokošile jsou 100% recyklovatelné a nevozíme je přes půl planety.
  • Používáme tu nejlepší bavlnu dostupnou na trhu.

  • Díky 95 % bavlny rychle schne, brzdí tak množení bakterií.

  • Špína se na košili neudrží, tekutiny beze stopy stečou.

  • Nebude na vás vidět pot.

Stejně jako u trika, vnější strana polokošile je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně. Kapaliny po ní volně stečou a nezanechají stopu. Vnitřní strana silně saje, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření tělesné vlhkosti přes pleteninu ven.

Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení, snižuje zápach a poskytuje polokošili její největší výhodu - mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět.

Ve složení materiálu převládá prémiová bavlna (95 %), takže je polokošile perfektně prodyšná a příjemná na dotek. Díky příměsi Elastanu (5 %) vám polokošile padne jako ulitá.

Důležitým detailem je exkluzivní košilový límeček, který skvěle drží tvar - oproti běžně používanému žebrovému, jehož růžky mají tendenci se kroutit nahoru. 

Určitě se také nemusíte bát, že byste se cítili jako v pláštěnce. Oblečení CityZenⓇ dýchá jako jiné bavlněné oblečení a díky unikátní úpravě CityZen je dokonce ještě příjemnější na tělo. 

Ano, opravdu se vyrábí v Česku a na Slovensku a to doslova od první nitky. Nechceme vozit kontejnery levného, leckdy i nekvalitního oblečení z Asie. Naše oblečení je ušité s respektem, v Česku, za české platy, zlatými českými ručičkami.

Bavlnu dovážíme ve formě příze. Z ní vyrábíme pleteninu, tu barvíme a technologií CityZenⓇ jí dodáváme unikátní vlastnosti. Pak přichází na řadu stříhání, šití.

Vlastnosti

Materiál -                                                 95% Prémiová bavlna %5 Elastan   

Kvalita bavlny je pro nás zásadní, jejímu výběru věnujeme nemalé úsilí. Používáme prémiovou bavlnu z Řecka, USA a Egypta. Díky tomu oblečení CityZen skvěle drží tvar i barvu, nežmolkuje se, je příjemné na dotek a vhodné i pro velmi citlivou pokožku.                                    

O ceně -

''Oblečení je vyrobené v České republice, ne v Asii, kde jsou výrazně nižší mzdové náklady. ;-) Je z prémiové bavlny a hlavně má unikátní vlastnosti, které žádné jiné oblečení na světě nemá.''

- Pavel Hrstka (Ředitel CITYZEN)


Údržba -

Úprava CityZen® bude fungovat i po několika desítkách vyprání. Že technologie CityZen® funguje nám potvrdili i odborníci z Technické univerzity v Liberci a tisíce spokojených zákazníků.

Ani po vyprání materiál své unikátní vlastnosti neztrácí. Nepotřebuje zvláštní péči, jen je potřeba dodržovat pár pravidel:

  • Prát na 30 °C,
  • nepoužívat prášky na bílé prádlo ani aviváž
  • nesušit v sušičce
  • žehlit po rubu do 150 °C. Aktivujete tím úpravu CityZenⓇ a prodloužíte životnost jeho mimořádných vlastností