Pánské antibakteriální neviditelné triko CityZen

Trik je v tom, že není vidět ani pot, ani samotné triko. Pod košilí nebo svetrem je dokonale nenápadné, ale perfektně vás chrání před viditelným potem a jeho pachem. 

Vyrobené u nás v České a Slovenské republice.

 • Unikátní technologie CityZen® pro odolnost vůči propocení i ušpinění, tekutiny po povrchu volně stečou

Model má výšku 189 cm a velikost M

Zvolte si variantu:

990,00 Kč

Popis

 • Trika jsou 100% recyklovatelné a nevozíme je přes půl planety.
 • Používáme tu nejlepší bavlnu dostupnou na trhu.

 • Díky 100 % bavlny rychle schne, brzdí tak množení bakterií.

 • Špína se na triku neudrží, tekutiny beze stopy stečou.

 • Nebude na vás vidět pot.


Neviditelné triko CityZen® je určené k nošení pod košilí, svetrem nebo čímkoliv jiným. Jaké jsou jeho hlavní výhody?

 • Není vidět pot. Stejně jako klasická pánská trička CityZen® i naše triko pod košili absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření vlhkosti přes pleteninu a svrchní vrstvu oblečení pryč. Podtrika jiných značek pot v podpaží jen nasávají, takže když je ho moc, může prosáknout. A to nechcete.
 • Tělová barva. Odstín jsme dlouho vyvíjeli a testovali, takže jsme si jistí, že ani pod tou nejtenčí světlou košilí nebude triko pod košili CityZen vidět.
 • Antibakteriální úprava. Triko aktivně ničí bakterie a v kombinaci s rychlým odpařováním tělesné vlhkosti snižuje tělesný zápach.

Na těchto 3 vlastnostech podtrika CityZen si opravdu zakládáme. Dali jsme si ale záležet, aby bylo perfektní ve všech směrech.

Určitě se také nemusíte bát, že byste se cítili jako v pláštěnce. Oblečení CityZenⓇ dýchá jako jiné bavlněné oblečení a díky unikátní úpravě CityZen je dokonce ještě příjemnější na tělo. 

Ano, opravdu se vyrábí v Česku a na Slovensku a to doslova od první nitky. Nechceme vozit kontejnery levného, leckdy i nekvalitního oblečení z Asie. Naše oblečení je ušité s respektem, v Česku, za české platy, zlatými českými ručičkami.

Bavlnu dovážíme ve formě příze. Z ní vyrábíme pleteninu, tu barvíme a technologií CityZenⓇ jí dodáváme unikátní vlastnosti. Pak přichází na řadu stříhání, šití.

Vlastnosti

Materiál -                                                  95% Prémiová bavlna 5% Elastan

Kvalita bavlny je pro nás zásadní, jejímu výběru věnujeme nemalé úsilí. Používáme prémiovou bavlnu z Řecka, USA a Egypta. Díky tomu oblečení CityZen skvěle drží tvar i barvu, nežmolkuje se, je příjemné na dotek a vhodné i pro velmi citlivou pokožku.                                    

O ceně -

''Oblečení je vyrobené v České republice, ne v Asii, kde jsou výrazně nižší mzdové náklady. ;-) Je z prémiové bavlny a hlavně má unikátní vlastnosti, které žádné jiné oblečení na světě nemá.''

- Pavel Hrstka (Ředitel CITYZEN)


Údržba -

Úprava CityZen® bude fungovat i po několika desítkách vyprání. Že technologie CityZen® funguje nám potvrdili i odborníci z Technické univerzity v Liberci a tisíce spokojených zákazníků.

Ani po vyprání materiál své unikátní vlastnosti neztrácí. Nepotřebuje zvláštní péči, jen je potřeba dodržovat pár pravidel:

 • Prát na 30 °C,
 • nepoužívat prášky na bílé prádlo ani aviváž
 • nesušit v sušičce
 • žehlit po rubu do 150 °C. Aktivujete tím úpravu CityZenⓇ a prodloužíte životnost jeho mimořádných vlastností