Pánské triko CityZen s kulatým výstřihem - Šedá

Nejmodernější triko současnosti vyrobené v ČR, z kvalitní prémiové bavlny, s naprosto unikátní vlastností, která zajistí, že už nikdy nebude vidět pot na Vašem tričku.

Vyrobené u nás v České a Slovenské republice.

  • Unikátní technologie CityZen® pro odolnost vůči propocení i ušpinění, tekutiny po povrchu volně stečou

Model má výšku 189 cm a velikost M

Zvolte si variantu:

990,00 Kč

Popis

  • Trika jsou 100% recyklovatelné a nevozíme je přes půl planety.
  • Používáme tu nejlepší bavlnu dostupnou na trhu.

  • Díky 100 % bavlny rychle schne, brzdí tak množení bakterií.

  • Špína se na triku neudrží, tekutiny beze stopy stečou.

  • Nebude na vás vidět pot.

Vnější strana je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně. Kapaliny po triku volně stečou a nezanechají stopu.

Vnitřní strana silně saje, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření tělesné vlhkosti přes pleteninu ven. Nestane se, že by vás propocené triko dlouho studilo.

Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení, snižuje zápach a poskytuje triku jeho největší výhodu - mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět.

Triko je vyrobeno ze 100% prémiové bavlny. Díky tomu je perfektně prodyšné a příjemné na dotek.

Určitě se také nemusíte bát, že byste se cítili jako v pláštěnce. Oblečení CityZenⓇ dýchá jako jiné bavlněné oblečení a díky unikátní úpravě CityZen je dokonce ještě příjemnější na tělo. 

Ano, opravdu se vyrábí v Česku a na Slovensku a to doslova od první nitky. Nechceme vozit kontejnery levného, leckdy i nekvalitního oblečení z Asie. Naše oblečení je ušité s respektem, v Česku, za české platy, zlatými českými ručičkami.

Bavlnu dovážíme ve formě příze. Z ní vyrábíme pleteninu, tu barvíme a technologií CityZenⓇ jí dodáváme unikátní vlastnosti. Pak přichází na řadu stříhání, šití.

Vlastnosti

Materiál -                                                                  100% Prémiová bavlna   

Kvalita bavlny je pro nás zásadní, jejímu výběru věnujeme nemalé úsilí. Používáme prémiovou bavlnu z Řecka, USA a Egypta. Díky tomu oblečení CityZen skvěle drží tvar i barvu, nežmolkuje se, je příjemné na dotek a vhodné i pro velmi citlivou pokožku.                                    

O ceně -

''Oblečení je vyrobené v České republice, ne v Asii, kde jsou výrazně nižší mzdové náklady. ;-) Je z prémiové bavlny a hlavně má unikátní vlastnosti, které žádné jiné oblečení na světě nemá.''

- Pavel Hrstka (Ředitel CITYZEN)


Údržba -

Úprava CityZen® bude fungovat i po několika desítkách vyprání. Že technologie CityZen® funguje nám potvrdili i odborníci z Technické univerzity v Liberci a tisíce spokojených zákazníků.

Ani po vyprání materiál své unikátní vlastnosti neztrácí. Nepotřebuje zvláštní péči, jen je potřeba dodržovat pár pravidel:

  • Prát na 30 °C,
  • nepoužívat prášky na bílé prádlo ani aviváž
  • nesušit v sušičce
  • žehlit po rubu do 150 °C. Aktivujete tím úpravu CityZenⓇ a prodloužíte životnost jeho mimořádných vlastností